Stella Santini 30 ml | Dřevitá, ušlechtilá, vznešená vůně s kadidlem a myrhou

1 190 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Dřevitá, ušlechtilá, vznešená vůně inspirovaná atmosférou katedrály Nanebevzetí Panny Marie v areálu kladrubského kláštera. Zosobňuje archetyp Stvořitele v tom nejlepším slova smyslu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznámka: Na fotografiích je zachycen parfém Stella Santini v 5 ml balení. V případě objednání 30 ml balení samozřejmě obdržíte větší lahvičku.

Toto větší 30 ml balení je dostupné pouze na objednávku oproti platbě předem na účet. Máte-li o něj zájem, napište mi prosím zprávu přes kontaktní formulář nebo na e-mail eva@evaluna.cz a dohodneme podrobnosti. 

Vzorek vůně na speciálním parfumářském papírku Vám ráda zašlu ZDARMA, abyste si ji mohli očichat a navnímat v klidu Vašeho domova. Máte-li zájem o vzorek, napište mi prosím přes kontaktní formulář nebo na e-mail eva@evaluna.cz

Nádherná, povznášející vůně mužského typu. Jedinečná kompozice vzácných dřev s dotekem kadidla a myrhy. Vyjadřuje spojení mezi Nebem a Zemí, jednotu, blaženost, sílu vůle, odvahu jít za svými sny a současně pokoru vůči tomu, co přesahuje naše fyzické bytí. Vůně, která dokáže uklidnit i povzbudit. Velmi vhodná pro meditace a rozjímání.

Vůně je součástí cyklu Vonná mapa domova. Receptura Mgr. Petra Hlavatá – Rafaella.

Způsob aplikace: Nanášejte na pulzní body na těle - za uši, na krk, na zápěstí či do loketních jamek.

Hlavní vonné složky:

● Santal

● Cedr

● Oud

● Kadidlo

● Myrha

Základ: Lihová emulze

Santalové dřevo má typickou chrámovou vůni a tudíž bývá častým průvodcem při meditacích. Je to velmi silná ochranná substance. Cedrové dřevo bylo pro starověké národy posvátné. Má posilující a harmonizující účinky, symbolizuje vážnost a blahobyt. Také propůjčuje odvahu a chrání před nočními můrami. Oud neboli agarové či rajské dřevo pročišťuje duši, povzbuzuje a vyvolává dobrou náladu. Kadidlo projasňuje smysly, vytváří most mezi hmotnou a nehmotnou rovinou bytí. Ztělesňuje Otce Nebe. Myrha má ochranné a očistné účinky, ztělesňuje Matku Zemi.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech vonných látek, květů, bylin, pryskyřic, dřev a koření jsou pouze informativní, čerpané z dostupných a/nebo obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití jakýchkoliv vonných látek není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. V případě zdravotních obtíží prosím konzultujte svůj zdravotní stav se svým lékařem nebo lékárníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŮNĚ RAFAELLA
Archetyp: Stvořitel
Cyklus: Vonná mapa domova
Typ vůně: dřevitá, ušlechtilá, vznešená