JAK VYBRAT ŠPERK

Možná, že vás už napadlo, zda existuje nějaký návod, jak vybrat šperk, který bude přesně ten pravý pro vás nebo pro někoho blízkého, pokud šperk vybíráte jako dárek.

Máte se řídit astrologickým znamením zvěrokruhu? Nebo se zaměřit na účinky drahých kamenů a podle nich pak šperk vybírat? Nebo šperk zvolit podle barvy a velikosti kamenů? Či se prostě a jednoduše spolehnout na svou intuici a pořídit šperk, který vám padne do oka jako první?

Jak to tedy je?

Základní rada je jednoduchá. Vybírejte srdcem. Nejprve si v horním či levém menu zvolte kategorii či podkategorii, která vás nejvíce láká, ať už popisem nebo obrázkem. Můžete projít i více nebo dokonce všechny kategorie, chcete-li.

Poté na sebe nechte působit obrázky šperků. Řiďte se při výběru šperku vlastní intuicí a vyberte ten, ke kterému vás to bude táhnout nejvíce. Věřte, že ten "pravý" šperk vás dříve či později osloví a vy bezpečně poznáte, až se to stane :-)

ALE...

Co když jste rozumový typ a chcete šperk vybrat jinak?

V takovém případě máte hned několik možností, jak při výběru šperku postupovat. Můžete například vybírat podle typu šperku, který chcete pořídit. Pokud znáte typ šperku, pro který jdete, pokračujte dále na příslušnou kategorii podle typu šperku, který hledáte (náramkynáušnicepřívěskynáhrdelníky / prsteny).

Vodítkem vám mohou být i jednotlivá témata, se kterými šperk vám nebo vaší blízké ženě může pomoci. Tato témata naleznete po rozkliknutí hlavní kategorie Šperky podle témat. Najdete zde širokou paletu různých záležitostí, od očisty a ochrany přes prosperitu a hojnost, ženství, plodnost a mateřství až po štěstí a radost ze života.

Dalším záchytným bodem může být i znamení zvěrokruhu vaše nebo vaší blízké ženy. Doporučuji však řídit se tímto rozdělením opravdu jen jako podpůrným, například za situace, kdy vybíráte z vícero šperků a nejste si jistí, který zvolit. A pokud se vám stane, že vyberete šperk, který pro to "vaše" znamení zvěrokruhu není výslovně určen, rozhodněte si z toho nedělejte těžkou hlavu a směle jej pořiďte.


Máte další otázky k výběru šperku? Potřebujete poradit ještě více nebo chcete pomoci s něčím konkrétním? Neváhejte a ozvěte se mi přes kontaktní formulář nebo mi napište e-mail na eva@evaluna.cz Velice ráda se vám budu věnovat :-)