Rafaella - Vůně s pamětí

Rafaella je česká značka s více než dvacetiletou tradicí. Její zakladatelka Mgr. Petra Hlavatá je původně farmaceutka, která se posléze rozhodla zasvětit svůj život tvorbě originálních vonných kompozic a také vzdělávání veřejnosti v oblasti čichu. Pod značkou Rafaella tak můžete objevit jedinečné tělové parfémy a vykuřovadla, která vypráví příběhy míst, jež se stala inspirací pro jejich vznik. 

rose_smell

Cyklus vůní Vonná mapa domova vznikal v hlubokém napojení na atmosféru významných historických míst České republiky. Jeho součástí jsou vůně jemně květinovébylinkové i dřevité, ale také opojné a smyslné. Každá vůně z tohoto cyklu je navíc spojena s určitým archetypem. Prostřednictvím těchto vůní se tak můžete přenést v čase a místě například do podkrkonošského hospitalu Kuks, navnímat atmosféru vznešeného Chrámu svaté Barbory v Kutné Hoře nebo se zastavit a zameditovat v areálu kláštera v Kladrubech u Stříbra.

Cyklus Nomád zachycuje atmosféru různých světových oblastí, kontinentů, cest, kudy v dávných dobách putovaly karavany obchodníků převážející vzácné vonné látky a koření. Prostřednictvím těchto vůní se tak můžete vydat na širé moře za vzácnou ambrou, nebo chvíli pobýt v zahradách vysokohorského království Sikkim v severní Indii.

Vůně nám také mohou pomoci lépe poznat sebe sama. Vůně, jež nám voní, nás zároveň léčí a dávají nám přesně to, co v danou chvíli potřebujeme. Pojďme se tedy společně ponořit do jejich nádherného světa a zkoumat kouzla, která přináší...

Všechny tělové parfémy Rafaella mají kuličkový aplikátor (tzv. roll-on). Vybrat si můžete ze dvou velikostí - praktické 5 ml balení se vejde do každé kabelky či batohu, větší 30 ml balení zase déle vydrží. Garantovaná trvanlivost všech vůní je 12 měsíců od otevření lahvičky. Každou vůni obdržíte v dárkové krabičce společně s popisem jejího příběhu.