NÁUŠNICE

Nabídka náušnic vyrobených převážně z nerezového drátu a drobných polodrahokamů. Precizně zhotovené, pohodlné a vhodné i pro každodenní nošení. Každý pár náušnic je autorský originál vyrobený ručně v České republice nebo na Slovensku. V ceně každého páru je vždy zahrnuta dárková krabička.

13 položek celkem
Čaj o páté
Novinka
590 Kč

Náušnice z nerezového drátu, nerezových kuliček a dvou kamenů achátu v odstínu silného černého čaje. Autorský originál české šperkařky.

295
Kapky horské rosy
Novinka
630 Kč

Náušnice z nerezového drátu, nerezových kuliček a dvou delších kousků křišťálu připomínajících kapky rosy. Autorský originál české šperkařky.

304
LIA
LIA
Skladem
625 Kč

Náušnice se zlomky labradoritu s duhovými odlesky. Autorský originál slovenské šperkařky.

97
Náušnice z rodonitu
375 Kč

Náušnice se zajímavě zbarvenými kameny rodonitu. Háčky jsou bez silikonových zarážek. Neobyčejný doplněk.  

283
Nebesky něžná
660 Kč

Krásné náušnice z nerezového drátu, nerezových kuliček a kapiček růžového andského opálu, zhotovené ručně technikou wire wrappingu. Autorský originál české šperkařky.

73
Nenápadná vášeň
Tip
675 Kč

Neobvyklé náušnice z nerezového drátu, nerezových kuliček a surových krystalků rubínu, zhotovené ručně technikou wire wrappingu. Autorský originál české šperkařky.

79
Něžné náušnice
399 Kč

Náušnice s růženíny, opatřené háčky se silikonovými zarážkami. Pro všechny něžné víly :-)    

280
Pavoučí oči
715 Kč

Perleťové náušnice se čtyřmi malými kuličkami turmalínu přichycenými nerezovým drátem, zhotovené ručně technikou wire wrappingu. Autorský originál české šperkařky.

91
Podzimní listí
Novinka
520 Kč

Náušnice z nerezového drátu, nerezových kuliček a dvou kamínků sagenitu v barvách podzimního listí. Autorský originál české šperkařky.

292
Půlnoční tajemství
Tip
650 Kč

Drobné náušnice z nerezového drátu, nerezových kuliček a černých kamínků onyxu a skorylu (černého turmalínu), zhotovené ručně technikou wire wrappingu. Autorský originál české...

76
V moři života
Novinka
399 Kč

Drobné náušnice s červeným korálem a přívěskem stromu života z oceli. Autorský originál české šperkařky.

352
Vzpomínka na léto
650 Kč

Úchvatné náušnice z nerezového drátu, nerezových kuliček a dvou odlišných kamínků achátu neobvyklé oranžové barvy, zhotovené ručně technikou wire wrappingu. Autorský originál...

85
Nahoru
Další produkty