Opál

Opálů známe několik druhů. Ohnivý opál pomáhá při nedostatku energie, při únavě, vyčerpanosti a mírně depresivní náladě. Posiluje důvěru svého nositele v sebe sama, podporuje tvořivost. Také přináší otevřenost, vstřícnost a přímost. Růžový andský opál tiší neklid a přináší rovnováhu. Pomáhá také překonat trému a léčit neurózy. Opály nejvíce souzní s astrologickým znamením RakaKozoroha a Ryb. Opály jsou specifické v tom, že nemají přiřazeny žádný konkrétní živel, ale rezonují se všemi čtyřmi - Ohněm, Vodou, Vzduchem i Zemí.

3 položek celkem
nausnice_ohnivy_opal_surovy_nerezova_ocel_carmen_1
850 Kč –23 %
650 Kč

Náušnice z nerezového drátu, nerezových kuliček a dvou zlomků surového ohnivého opálu z Mexika. Autorský originál české šperkařky.

358
cinovany_privesek_dendriticky_opal_karneol_kvetinova_laska_1
805 Kč –24 %
605 Kč

Překrásný přívěsek s výrazným kamenem dendritického opálu, nad kterým je umístěna cínovaná květinka s drobným rudým kamínkem karneolu uprostřed. Autorský originál české šperkařky.

64
nausnice_ruzovy_andsky_opal_nebesky_nezna_nerezova_ocel_1
660 Kč –30 %
460 Kč

Krásné náušnice z nerezového drátu, nerezových kuliček a kapiček růžového andského opálu, zhotovené ručně technikou wire wrappingu. Autorský originál české šperkařky.

73