ŠPERKY PODLE KAMENŮ

Vyberte si šperk podle kamene, který hledáte. Je libo ženský měsíční kámen, tajemný labradorit s krásnými odlesky, veselý rodonit, nebo naopak klidný amazonit s energií tišící žal a zármutek? Na výběr máte z náhrdelníkůnáramkůpřívěskůnáušnic a prstenů. Všechny šperky, které najdete u mě v obchůdku, jsou autorské originály pocházející z rukou šikovných českých a slovenských šperkařek. 

V ceně každého šperku je dárková krabička včetně popisu šperku a jeho účinků.

Nevybrali jste si z aktuální nabídky šperků? Rády byste si nechaly zhotovit šperk na přání? I to je samozřejmě možné. 

A protože krásy a radosti není nikdy dost, můžete si ke šperku přikoupit také originální tělový parfém z dílny české značky Rafaella.

36 položek celkem
nausnice_ohnivy_opal_surovy_nerezova_ocel_carmen_1
850 Kč

Náušnice z nerezového drátu, nerezových kuliček a dvou zlomků surového ohnivého opálu z Mexika. Autorský originál české šperkařky.

358
nausnice_achat_caj_o_pate_nerezova_ocel_1
590 Kč

Náušnice z nerezového drátu, nerezových kuliček a dvou kamenů achátu v odstínu silného černého čaje. Autorský originál české šperkařky.

295
naramek_ruzenin_jen_ruzova_to_muze_byt_1
465 Kč

Náramek z krásných přírodních valounků růženínu. Autorský originál české šperkařky.

268
cinovany_nahrdelnik_labradorit_kaimana_1
1 353 Kč

Přívětivého ďáblíka připomíná tento skvostný náhrdelník s překrásným kamenem labradoritu ve tvaru srdce s modrými a zelenkavými odlesky. Autorský originál slovenské šperkařky.

289
nausnice_kristal_kapky_horske_rosy_nerezova_ocel_1
630 Kč

Náušnice z nerezového drátu, nerezových kuliček a dvou delších kousků křišťálu připomínajících kapky rosy. Autorský originál české šperkařky.

304
cinovany_privesek_septarie_draci_kamen_ke_korenum_1
1 055 Kč

Výrazný cínovaný přívěsek s tajemným dračím kamenem neboli septárií. Autorský originál české šperkařky.

412
naramek_kunzit_1
580 Kč

Náramek z přírodních valounků méně známého polodrahokamu jménem kunzit v překrásných světlých růžovo-fialových odstínech. Autorský originál české šperkařky.

262
cinovany_privesek_dendriticky_opal_karneol_kvetinova_laska_1
805 Kč

Překrásný přívěsek s výrazným kamenem dendritického opálu, nad kterým je umístěna cínovaná květinka s drobným rudým kamínkem karneolu uprostřed. Autorský originál české šperkařky.

64
naramek_lepidolit_ruzenin_musle_1
355 Kč

Náramek z korálků růženínu a lepidolitu, s drobnými komponenty patrně z bižuterního kovu a přívěskem mušličky. Něžný a půvabný doplněk.

277
cinovany_privesek_cerveny_turmalin_rubelit_letmy_dotek_hvezd_1
1 095 Kč

Nádherný cínovaný přívěsek s vzácným kamenem rubelitu neboli červeného turmalínu ve tvaru kapky, doplněným něžnými vlnkami z cínu. Autorský originál slovenské šperkařky.

433
cinovane_nausnice_labradorit_lia_1
625 Kč

Náušnice se zlomky labradoritu s duhovými odlesky. Autorský originál slovenské šperkařky.

97
naramek_mesicni_kamen_adular_1
555 Kč

Náramek z přírodních valounků měsíčního kamene neboli aduláru nádherné průsvitné mléčně bílé barvy. Autorský originál české šperkařky.

265
Nahoru
Další produkty