DÁRKOVÉ POUKAZY

Abych vám ještě více usnadnila pořízení toho pravého šperku či vůně, vytvořila jsem pro vás možnost pořídit dárkový poukaz na nákup v mém obchůdku. Hodnota poukazu je zcela na vás - určíte si ji sami a sami si také vyberete vzhled poukazu. Vybírat můžete z několika květinových i vánočních motivů.

 

fantasy-g1fe1a2391_640_sirokouhlychristmas-gc86de91bc_1280_sirokouhlyflower-gde911a175_1280_sirokouhlygift-ge9f002c47_1280_sirokouhlyfantasy-gcdab5d24b_1280_sirokouhlygift-ge31c94ac1_1280_sirokouhly

 

JAK TO FUNGUJE? 

 

❄️ Napíšete mi e-mail na eva@evaluna.cz nebo mi napíšete přes kontaktní formulář, ve kterém uvedete, zda máte zájem o květinový či vánoční dárkový poukaz, a sdělíte mi, na jakou hodnotu si přejete poukaz vystavit.

 

❄️ Já vám následně zašlu vzory poukazů, ze kterých můžete vybírat. Vy si vyberete vzor a následně se dohodneme na způsobu doručení poukazu.

 

❄️ Poukaz vám mohu zaslat buď elektronicky (e-mailem) nebo vytištěný na kvalitním tvrdém papíře (za příplatek 55,- Kč + dopravné).

 

❄️ Platba za poukaz je možná pouze převodem na účet před zasláním poukazu (poukaz nezasílám na dobírku ani oproti platbě kartou).

 

❄️ Poukaz platí 1 rok od data vystavení (v podstatě od data připsání částky za poukaz na můj bankovní účet).

 

❄️ Za poukaz lze pořídit jakékoli zboží z obchůdku www.evaluna.cz v hodnotě poukazu. Pokud hodnota vybraného zboží přesáhne hodnotu poukazu, bude na zbylou částku vystavena faktura k proplacení. Pokud hodnota zboží nepřesáhne hodnotu poukazu, rozdíl v hodnotě vybraného zboží a poukazu nebude vrácen.

 

❄️ POZOR - dárkové poukazy nelze uplatnit při klasickém objednávání pomocí nákupního košíku!!! Vždy je potřeba, aby mě majitel dárkového poukazu při nákupu na dárkový poukaz kontaktoval buď e-mailem nebo telefonicky, kde mi sdělí, jaké zboží si vybral a jaký je kód jeho dárkového poukazu.

 

❄️

 

Věřím, že vám dárkové poukazy usnadní výběr nejen vánočních dárků pro vaše milované a třeba i přispějí k tomu, že prožijete advent ve větším klidu a pohodě. Pokud byste se chtěli na cokoliv ohledně vánočních poukazů zeptat, jsem vám k dispozici na e-mailu eva@evaluna.cz či na telefonu (+420) 737 011 664. Napsat mi můžete i přes kontaktní formulář.