30 ml balení

Zde najdete všechny parfémy Rafaella v baleních po 30 ml. Všechny parfémy mají kuličkový aplikátor (tzv. roll-on). Garantovaná trvanlivost všech parfémů je 12 měsíců od otevření lahvičky. Každou vůni obdržíte v dárkové krabičce společně s popisem jejího příběhu. Tato větší 30 ml balení jsou dostupná pouze na objednávku oproti platbě předem na účet. Máte-li o některé z nich zájem, napište mi prosím zprávu přes kontaktní formulář nebo na e-mail eva@evaluna.cz a dohodneme podrobnosti. 

8 položek celkem
vune ambra 6
1 190 Kč

Krásná, optimistická vůně plná sluneční záře, moře a pozitivní energie.

400
vune_byliny_citrusy_rafaella_1
1 190 Kč

Výrazná bylinná, zářivá vůně inspirovaná atmosférou katedrály Nanebevzetí Panny Marie v areálu kláštera v Kladrubech u Stříbra. Zosobňuje archetyp Bylinkářky.

370
zenska_vune_santalove_drevo_jasmin_clara_rafaella_1
1 190 Kč

Jednoduchá, světlá a vzdušná kompozice složená z vůní jasmínu a santalového dřeva. Zosobňuje archetyp Dívky.

487
jemna_zenska_kvetinova_vune_pizmo_madona_rafaella_1
1 190 Kč

Jemná, ženská květinová vůně inspirovaná madonou z katedrály Nanebevzetí Panny Marie v areálu kláštera v Kladrubech u Stříbra. Zosobňuje archetyp Matky.

376
vune jasmin santal kamelie nard 6
1 190 Kč

Hedvábná, jemně opojná, květinová vůně, která vypráví příběh vysokohorských zahrad ležících v severoindickém království Sikkim. Oblíbená vůně z cyklu Nomád.

406
drevita_vune_myrha_kadidlo_stella_santini_rafaella_1
1 190 Kč

Dřevitá, ušlechtilá, vznešená vůně inspirovaná atmosférou katedrály Nanebevzetí Panny Marie v areálu kladrubského kláštera. Zosobňuje archetyp Stvořitele v tom nejlepším slova...

382
smyslna_vune_damasska_ruze_kourove_drevo_oud_stribro_pro_barboru_rafaella_1
1 190 Kč

Opojná, smyslná vůně orientálního typu s tóny růží a oudu inspirovaná atmosférou Kláštera svaté Barbory v Kutné Hoře. Zosobňuje archetyp Milenky.

388
damska_vune_fialka_vecne_svetlo_rafaella_1
1 190 Kč

Tajemná barokní vůně plná protikladů inspirovaná atmosférou Hospitalu Kuks. Zosobňuje archetyp Čarodějky.

394