Čarodějka, nebo Milenka?

Krásný první máj přeji.
 
Noc z 30. dubna na 1. května bývá tradičně označována jako pálení čarodějnic. Já osobně toto označení nemám ráda. Dávám přednost pohanským názvům jako je Beltine či Valpuržina noc.
 
❤️
 
V tento čas slavíme nástup světlé a teplé poloviny roku. Příroda kvete, žije a zvučí, je již naplno probuzena ze zimního spánku. Na stromech a keřích raší nové mladé lístky, nalévají se pupeny.
 
KVETEN2
 
❤️
 
V pohanských časech byl tento svátek oslavou tepla, světla a plodnosti, smyslnosti a milenecké lásky.
 
❤️
 
Milenku a Čarodějku v nás můžeme podpořit mnoha způsoby. Například vůní, která nám lépe pomůže naladit se na kvality, které s sebou daný archetyp nese.
 
❤️
 
Smyslnost MILENKY, tedy ženy, která si naplno užívá život všemi smysly a každou buňkou svého těla, a to i když je zrovna bez partnera, podpořme omamnou vůní damašské růže a kouřového agarového dřeva. Tato intenzivní vůně v sobě také spojuje mužský a ženský princip v dokonalé, alchymické jednotě.
 
 
rose-g2d77846b1_640
 
❤️
 
ČARODĚJKA v nás ožije s tajemnou, mnohovrstevnatou vůní fialky. Tato barokní vůně nás povede k poznání tajemství života a smrti, k pozvolnému přechodu z jedné životní kapitoly do druhé. A také do hlubin sebe sama.
 
 
flowers-g04fff843b_640MALY_2
 
❤️
 
Užívejte teplo, sluníčko a rozkvetlou přírodu a nezapomeňte se taky radovat ????