Věčné světlo 5 ml | Výrazná, fialková, tajemná

390 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Tajemná barokní vůně plná protikladů inspirovaná atmosférou Hospitalu Kuks. Zosobňuje archetyp Čarodějky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mnohovrstevnatá vůně pro ženy založená na kontrastu růže a fialky. Spojuje v sobě protiklady dne a noci, života a smrti, nevinnosti a hříchu, světla a tmy. Obzvláště vhodná jako průvodkyně pro ženy, které prochází velkou životní změnou. Mimořádná vůně, symbolizující konec jedné a začátek nové kapitoly.

Vůně je součástí cyklu Vonná mapa domova. Receptura Mgr. Petra Hlavatá – Rafaella.

Způsob aplikace: Nanášejte na pulzní body na těle - za uši, na krk, na zápěstí či do loketních jamek.

Hlavní vonné složky:

Fialka

Růže

Pivoňka

Kosatec

Pižmo

Základ: Lihová emulze

Růže je odedávna symbolem lásky a vášně. Ve starověku byla zasvěcena bohyni Afroditě (římské Venuši). V křesťanství je růže spojována s Pannou Marií. Růže uvolňuje a zlepšuje náladu, podporuje schopnost vcítění a dobromyslnost. Je účinná proti zlobě, žárlivosti a závisti. Pivoňka je vůně lásky a léčení. Dokáže posílat energii lásky i do vzdálených míst a oblastí. Kosatec povzbuzuje vnímavost, mírní duševní napětí a má obecně harmonizující účinek. Pižmo neboli mošus stimuluje a zlepšuje náladu. Po staletí je ceněno jako afrodiziakum. 

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech vonných látek, květů, bylin, pryskyřic, dřev a koření jsou pouze informativní, čerpané z dostupných a/nebo obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití jakýchkoliv vonných látek není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. V případě zdravotních obtíží prosím konzultujte svůj zdravotní stav se svým lékařem nebo lékárníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŮNĚ RAFAELLA
Archetyp: Čarodějka
Cyklus: Vonná mapa domova
Typ vůně: výrazná, tajemná, fialková