Věčné světlo 5 ml | Výrazná, fialková, tajemná vůně

490 Kč –28 %
damska_vune_fialka_vecne_svetlo_rafaella_5_ml_1
490 Kč –28 % 350 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Tajemná barokní vůně plná protikladů inspirovaná atmosférou Hospitalu Kuks. Zosobňuje archetyp Čarodějky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznámka: Vzorek vůně na speciálním parfumářském papírku Vám ráda zašlu ZDARMA, abyste si ji mohli očichat a navnímat v klidu Vašeho domova. Máte-li zájem o vzorek, napište mi prosím přes kontaktní formulář nebo na e-mail eva@evaluna.cz

Mnohovrstevnatá vůně pro ženy založená na kontrastu růže a fialky. Spojuje v sobě protiklady dne a noci, života a smrti, nevinnosti a hříchu, světla a tmy. Obzvláště vhodná jako průvodkyně pro ženy, které prochází velkou životní změnou. Mimořádná vůně, symbolizující konec jedné a začátek nové kapitoly.

Vůně je součástí cyklu Vonná mapa domova. Receptura Mgr. Petra Hlavatá – Rafaella.

Způsob aplikace: Nanášejte na pulzní body na těle - za uši, na krk, na zápěstí či do loketních jamek.

Hlavní vonné složky:

Fialka

Růže

Pivoňka

Kosatec

Pižmo

Základ: Lihová emulze

Růže je odedávna symbolem lásky a vášně. Ve starověku byla zasvěcena bohyni Afroditě (římské Venuši). V křesťanství je růže spojována s Pannou Marií. Růže uvolňuje a zlepšuje náladu, podporuje schopnost vcítění a dobromyslnost. Je účinná proti zlobě, žárlivosti a závisti. Pivoňka je vůně lásky a léčení. Dokáže posílat energii lásky i do vzdálených míst a oblastí. Kosatec povzbuzuje vnímavost, mírní duševní napětí a má obecně harmonizující účinek. Pižmo neboli mošus stimuluje a zlepšuje náladu. Po staletí je ceněno jako afrodiziakum. 

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech vonných látek, květů, bylin, pryskyřic, dřev a koření jsou pouze informativní, čerpané z dostupných a/nebo obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití jakýchkoliv vonných látek není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. V případě zdravotních obtíží prosím konzultujte svůj zdravotní stav se svým lékařem nebo lékárníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŮNĚ RAFAELLA
Archetyp: Čarodějka
Cyklus: Vonná mapa domova
Typ vůně: výrazná, tajemná, fialková