Stříbro pro Barboru 5 ml | Opojná, smyslná, orientální vůně s damašskou růží a oudem

490 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Opojná, smyslná vůně orientálního typu s tóny růží a oudu inspirovaná atmosférou Kláštera svaté Barbory v Kutné Hoře. Zosobňuje archetyp Milenky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznámka: Vzorek vůně na speciálním parfumářském papírku Vám ráda zašlu ZDARMA, abyste si ji mohli očichat a navnímat v klidu Vašeho domova. Máte-li zájem o vzorek, napište mi prosím přes kontaktní formulář nebo na e-mail eva@evaluna.cz

Nádherná, intenzivní ženská vůně, která vyjadřuje alchymické spojení mužského a ženského principu. Mužský princip zde zastupuje dřevo oud, jedna z nejdražších a nejvzácnějších vonných látek světa. Ženský princip je reprezentován velmi ženskou a smyslnou damašskou růží. Exkluzivní, nezapomenutelná vůně.

Vůně je součástí cyklu Vonná mapa domova. Receptura Mgr. Petra Hlavatá – Rafaella.

Způsob aplikace: Nanášejte na pulzní body na těle - za uši, na krk, na zápěstí či do loketních jamek.

Hlavní vonné složky:

Damašská růže

Oud

Základ: Lihová emulze

Damašská růže je odedávna symbolem lásky a vášně. Ve starověku byla zasvěcena bohyni Afroditě (římské Venuši). V křesťanství je růže spojována s Pannou Marií. Růže uvolňuje a zlepšuje náladu, podporuje schopnost vcítění a dobromyslnost. Je účinná proti zlobě, žárlivosti a závisti. Oud neboli agarové či rajské dřevo pročišťuje duši, povzbuzuje a vyvolává dobrou náladu. Je po staletí ceněno a používáno především arabskými mistry parfuméry.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech vonných látek, květů, bylin, pryskyřic, dřev a koření jsou pouze informativní, čerpané z dostupných a/nebo obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití jakýchkoliv vonných látek není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. V případě zdravotních obtíží prosím konzultujte svůj zdravotní stav se svým lékařem nebo lékárníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŮNĚ RAFAELLA
Archetyp: Milenka
Cyklus: Vonná mapa domova
Typ vůně: opojná, smyslná, orientální