Silky Sikkim 30 ml | Jemně opojná, hedvábná, květinová vůně

1 190 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Hedvábná, jemně opojná, květinová vůně, která vypráví příběh vysokohorských zahrad ležících v severoindickém království Sikkim. Oblíbená vůně z cyklu Nomád.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznámka: Na fotografiích je zachycen parfém Silky Sikkim v 5 ml balení. V případě objednání 30 ml balení samozřejmě obdržíte větší lahvičku.

Toto větší 30 ml balení je dostupné pouze na objednávku oproti platbě předem na účet. Máte-li o něj zájem, napište mi prosím zprávu přes kontaktní formulář nebo na e-mail eva@evaluna.cz a dohodneme podrobnosti. 

Vzorek vůně na speciálním parfumářském papírku Vám ráda zašlu ZDARMA, abyste si ji mohli očichat a navnímat v klidu Vašeho domova. Máte-li zájem o vzorek, napište mi prosím přes kontaktní formulář nebo na e-mail eva@evaluna.cz

Tato vůně v sobě nese měsíční, ženskou polaritu. Podporuje ženské kvality jako je přijímání, plynutí s proudem, lehkost, jemnost či soucit. Vede nás do vlastního nitra, k tichému šepotu naší duše. Úžasná průvodkyně pro spojení se sebou samým, pro nalezení vnitřního klidu a míru.

Vůně je součástí cyklu Nomád. Receptura Mgr. Petra Hlavatá – Rafaella.

Způsob aplikace: Nanášejte na pulzní body na těle - za uši, na krk, na zápěstí či do loketních jamek.

Hlavní vonné složky:

● Jasmín

● Nard

● Santalové dřevo

● Kamélie

Základ: Propylenglykol - Olejová báze

Jasmín pozvedá náladu, přináší pocit klidu a vyrovnanosti. V indické mytologii je spojován s láskou, zatímco v Číně bývá používán jako vykuřovadlo pro své očistné účinky. Santalové dřevo má typickou chrámovou vůni a tudíž bývá častým průvodcem při meditacích. Je to velmi silná ochranná substance. Kamélie pomáhá přitáhnout do života více opravdové lásky, podporuje nalezení sebe sama a překonání ztráty blízkého člověka.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech vonných látek, květů, bylin, pryskyřic, dřev a koření jsou pouze informativní, čerpané z dostupných a/nebo obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití jakýchkoliv vonných látek není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. V případě zdravotních obtíží prosím konzultujte svůj zdravotní stav se svým lékařem nebo lékárníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŮNĚ RAFAELLA
Cyklus: Nomád
Typ vůně: květinová, hedvábná, jemně opojná