Stříbro pro Barboru 30 ml | Opojná, smyslná, orientální

990 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Opojná, smyslná vůně orientálního typu s tóny růží a oudu inspirovaná atmosférou Kláštera svaté Barbory v Kutné Hoře. Zosobňuje archetyp Milenky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznámka: Na fotografiích je zachycen parfém Stříbro pro Barboru v 5 ml balení. V případě objednání 30 ml balení samozřejmě obdržíte větší lahvičku.

Nádherná, intenzivní ženská vůně, která vyjadřuje alchymické spojení mužského a ženského principu. Mužský princip zde zastupuje dřevo oud, jedna z nejdražších a nejvzácnějších vonných látek světa. Ženský princip je reprezentován velmi ženskou a smyslnou damašskou růží. Exkluzivní, nezapomenutelná vůně.

Vůně je součástí cyklu Vonná mapa domova. Receptura Mgr. Petra Hlavatá – Rafaella.

Způsob aplikace: Nanášejte na pulzní body na těle - za uši, na krk, na zápěstí či do loketních jamek.

Hlavní vonné složky:

● Damašská růže

● Oud

Základ: Lihová emulze

Damašská růže je odedávna symbolem lásky a vášně. Ve starověku byla zasvěcena bohyni Afroditě (římské Venuši). V křesťanství je růže spojována s Pannou Marií. Růže uvolňuje a zlepšuje náladu, podporuje schopnost vcítění a dobromyslnost. Je účinná proti zlobě, žárlivosti a závisti. Oud neboli agarové či rajské dřevo pročišťuje duši, povzbuzuje a vyvolává dobrou náladu. Jde o jednu z nejvzácnějších a nejdražších vonných substancí na světě.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech vonných látek, květů, bylin, pryskyřic, dřev a koření jsou pouze informativní, čerpané z dostupných a/nebo obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití jakýchkoliv vonných látek není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. V případě zdravotních obtíží prosím konzultujte svůj zdravotní stav se svým lékařem nebo lékárníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŮNĚ RAFAELLA
Archetyp: Milenka
Cyklus: Vonná mapa domova
Typ vůně: opojná, smyslná, orientální