Apotheosa 5 ml | Výrazná, zářivá vůně s bylinami a citrusy

490 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Výrazná bylinná, zářivá vůně inspirovaná atmosférou katedrály Nanebevzetí Panny Marie v areálu kláštera v Kladrubech u Stříbra. Zosobňuje archetyp Bylinkářky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznámka: Vzorek vůně na speciálním parfumářském papírku Vám ráda zašlu ZDARMA, abyste si ji mohli očichat a navnímat v klidu Vašeho domova. Máte-li zájem o vzorek, napište mi prosím přes kontaktní formulář nebo na e-mail eva@evaluna.cz

Představte si procházku bylinkovou klášterní zahradou, na kterou se pomalu snáší vlahý letní podvečer. Panuje zde klid a ticho rušené jen jemným zpěvem ptáků. Mírumilovnou atmosféru dotváří vůně klášterních bylinek, které vidíte všude kolem sebe na pečlivě udržovaných záhoncích. Jejich vůně vám připomene prázdniny u babičky a vy se vracíte do vzpomínek na sladká, bezstarostná léta vašeho dětství. Vůně, která zahřeje u srdce a rozjasní mysl. Pozor však na šalvěj, která může být pro některé nosy až příliš ostrá.

Vůně je součástí cyklu Vonná mapa domova. Receptura Mgr. Petra Hlavatá – Rafaella.

Způsob aplikace: Nanášejte na pulzní body na těle - za uši, na krk, na zápěstí či do loketních jamek.

Hlavní vonné složky:

Lípa

Heřmánek

Rozmarýn

Citronovník

Levandule

Šalvěj

Základ: Lihová emulze

Heřmánek je symbolem pro léčení a uzdravení. Historicky byl považován za všelék účinný proti téměř všem neduhům. Jeho vůně zklidňuje a uvolňuje, někdy může mít až meditativní účinek. Rozmarýn je typicky středomořská bylina, která podporuje schopnost soustředění a posiluje paměť. Také přináší štěstí a útěchu. Říká se o něm, že jeho vůně přitahuje víly, elfy a přírodní duchy. Levandule odstraňuje negativní vibrace z energetického pole svého nositele. Má zklidňující účinek, posiluje pocit lásky a míru. Šalvěj posiluje tělo i ducha a navrací ztracenou energii.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech vonných látek, květů, bylin, pryskyřic, dřev a koření jsou pouze informativní, čerpané z dostupných a/nebo obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití jakýchkoliv vonných látek není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. V případě zdravotních obtíží prosím konzultujte svůj zdravotní stav se svým lékařem nebo lékárníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŮNĚ RAFAELLA
Archetyp: Bylinkářka
Cyklus: Vonná mapa domova
Typ vůně: výrazná, bylinná, zářivá