Amber of Marseille 5 ml | Hřejivá, optimistická, slunečná vůně s ambrou a kadidlem

490 Kč –28 %
vune ambra 6
490 Kč –28 % 350 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Krásná, optimistická vůně plná sluneční záře, moře a pozitivní energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznámka: Vzorek vůně na speciálním parfumářském papírku Vám ráda zašlu ZDARMA, abyste si ji mohli očichat a navnímat v klidu Vašeho domova. Máte-li zájem o vzorek, napište mi prosím přes kontaktní formulář nebo na e-mail eva@evaluna.cz

Představte si klidný, širý oceán. Vodní plocha se před vámi rozprostírá do nekonečných dálek a hloubek. Je plná tajemství, která čekají, až je objevíte. Stojíte na břehu, svěží vítr vám jemně čechrá vlasy a vy v duchu slyšíte hlasy námořníků, kteří se chystají plout do neznámých, dosud neprozkoumaných končin. Nechť je vám ambra z Marseille světlem v tmách a průvodcem v situacích, které se vám mohou zdát neřešitelné. Vše vždy pracuje pro vás. S pokorou a klidem vnímáte možnosti, které se vám nabízí.

Vůně je součástí cyklu Nomád. Receptura Mgr. Petra Hlavatá – Rafaella.

Způsob aplikace: Nanášejte na pulzní body na těle - za uši, na krk, na zápěstí či do loketních jamek.

Hlavní vonné složky:

Ambra

Kadidlo

Verbena

Mimosa

Základ: Propylenglykol - Olejová báze

Ambra je vonná látka intenzivní, přitažlivé vůně. Přitahuje lásku, posiluje libido. Je nositelem slunce, vnáší světlo tam, kde jej pro samou tmu nedokážeme vidět. Rozjasňuje mysl. Může v nás také probudit touhu po nových cestovatelských zážitcích. Kadidlo projasňuje smysly, vytváří most mezi hmotnou a nehmotnou rovinou bytí. Ztělesňuje Otce Nebe. Verbena je bylina lehké, citrónové vůně, tradičně používaná do směsí pro kouzla na přivábení anebo rozdmýchání již pohaslé lásky. Podporuje dobrou náladu a bývají jí připisovány též ochranné účinky.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech vonných látek, květů, bylin, pryskyřic, dřev a koření jsou pouze informativní, čerpané z dostupných a/nebo obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití jakýchkoliv vonných látek není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. V případě zdravotních obtíží prosím konzultujte svůj zdravotní stav se svým lékařem nebo lékárníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŮNĚ RAFAELLA
Cyklus: Nomád
Typ vůně: slunečná, optimistická, hřejivá