Prosincové poselství krystalů

Ve čtvrtek 8. 12. v 5:07 nastal úplněk ve znamení vzdušných BlížencůTémata tohoto úplňku se točí kolem komunikace, myšlení (o sobě, o životě) a toho, jak my sami smýšlíme o druhých a jak s nimi komunikujeme.

????
 
I tentokrát jsem požádala krystaly, aby nám prostřednictvím vykládacích karet sdělily svá poselství k tomuto úplňku. 
 
foto_blog
 
????
 
LITHIOVÝ KŘIŠŤÁL se neukazuje poprvé a opět nám připomíná, že se v tomto hektickém čase máme především uklidnit a uvědomit si, že vše, co potřebujeme, už máme v sobě. Vše je a bude v pořádku.
 
Tento krystal nás také vyzývá k tomu, abychom se přestali soustředit na jedno jediné řešení situace, kterou teď vnímáme jako problematickou, a otevřeli se více možnostem, které nás v tuto chvíli ani nemusí napadnout.
 
Pojďme důvěřovat tomu, že řešení jakékoli situace je pro nás připraveno, a může k nám přijít naprosto nečekanou cestou. Proto mějme oči otevřené ????
 
????
 
HEMATIT nás vyzývá ke spojení s přírodou, doslova nás vede do hmoty, abychom opečovali naše fyzická těla, naladili se na krásu Matky Země, a tím uklidnili zjitřené nervy a roztěkané myšlenky. Někdy opravdu stačí krátká procházka na čerstvém vzduchu, v lese nebo v městském parku, která nám může udělat dobře na těle i na duši.
 
Hematit nám také pomáhá přijímat nové způsoby myšlení a jednání a začlenit je do našeho každodenního života. Pobízí nás k tomu, abychom se více zaměřili na vděčnost za to, co všechno ve svém životě máme, a za naše blízké, s nimiž je nám dobře a kteří při nás stojí v dobrém i ve zlém.
 
????
 
Ani AMETYST se neukazuje poprvé a opět připomíná, že máme přestat opakovat zvyky a jednání, které dobře známe, ale které nám třeba z nějakého důvodu již neprospívají (viz ono pověstné "smrádek, ale teplíčko"). Nabádá nás k tomu, abychom se přestali bát a vymýšlet katastrofické scénáře a uvědomili si, že hojnost a bohatství je náš přirozený stav.
 
????
 
Pojďme se tedy více věnovat sami sobě, našim tělům a krásné zimní přírodě, kterou teď máme možnost zažívat. Opusťme staré nevyhovující návyky a jednání, učme se hledat příležitosti a možnosti i tam, kde je na první pohled nevidíme, a hlavně buďme vděční za naše blízké a věci, které v životě máme. Není to samozřejmost.
 
????
 
Jak se vám prosincové poselství krystalů líbí? Chtěli byste při dalším úplňku obdržet vzkaz od krystalů přímo pro vás, na téma vztahů či hojnosti? Pokud ano, sledujte mou facebookovou stránku, na které vždy pár dní před úplňkem dávám tuto možnost, včetně konkrétních karet s krystaly, ze kterých můžete vybírat. Poselství pak ode mě obdržíte v soukromé zprávě na Messenger.