Listopadové poselství krystalů

V úterý 8. listopadu 2022 ve 12:01 nastal úplněk ve znamení zemského Býka. Tento úplněk je silně spojený s tématy jako je stabilita a jistota (finanční i jiná), ukotvení v životě a také vliv předků a případné rodové zátěže na náš současný život, na to, co a jak prožíváme a jaká témata se nám v životě stále vrací a tak si říkají o bližší prozkoumání a vyléčení.
 
Poprosila jsem krystaly, aby nám prostřednictvím vykládacích karet přinesly aktuální poselství k tomuto úplňku.
 
Svá poselství nám tentokrát předávají tři krásné krystaly v podobných a doplňujících se barevných odstínech - fialový lepidolitametyst a surový morganit s odstíny do růžova.

foto_1
 
????

LEPIDOLIT hovoří o zjednodušování a postupném plnění úkolů. Nabádá nás k tomu, abychom neustále nepřeskakovali z jedné věci na druhou, ale naučili se zaměřovat pozornost jen na jednu věc, kterou je potřeba udělat, a teprve po jejím dokončení začali pracovat na novém úkolu.
 
Lepidolit také napomáhá relaxaci. Vložte tento nádherný fialový krystal do vany plné příjemně teplé vody, ponořte se do ní, dejte si šálek lahodného bylinkového čaje a užívejte zpomalení a klid.
 
????

AMETYST 
nás vyzývá k tomu, abychom prozkoumali naše vnitřní přesvědčení ohledně témat, jež nás aktuálně v životě pálí. K tomu je potřeba zklidnění a hlubší ponor do sebe sama, k čemuž nám ametyst velmi rád pomůže. Tento krystal nás podpoří i v rozhodnutí naše nevyhovující vnitřní nastavení změnit - poté se nové nastavení projeví i v naší vnější realitě.
 
????
 
MORGANIT nás vyzývá k tomu, abychom konečně začali vnímat svoji citlivost a laskavost. Učí nás přijímat naši zranitelnost a bez použití hrubé síly a pověstného tlačení na pilu se vypořádat se vším, co život přináší. Také morganit je užitečný kámen při zbavování se starých návyků, bolestí a blokád. Umožňuje vidět věci takové, jaké skutečně jsou.
 
????
 
Poselství všech těchto krystalů se nádherně doplňuje. Vnímám, že bychom se měli naučit zpomalit a více se věnovat sami sobě a tomu, co nám dělá dobře. Přestat bojovat v nesmyslných bitvách, které nám nejsou k ničemu dobré, a celkově zjemnit - jak ve vztahu k sobě, tak ve vztahu k druhým.
 
Jak s vámi poselství rezonuje?