Lednové poselství krystalů

V sobotu 7. 1. krátce po půlnoci nastal úplněk ve znamení vodního Raka. Tento první letošní úplněk byl silně spojen s tématy rodiny, přátel, domova, ale také citů a emocí obecně. Jako každý měsíc jsem i při příležitosti tohoto tzv. vlčího úplňku vyložila karty s poselstvím krystalů. Kameny přinesly prostřednictvím vykládacích karet krásné a silné vzkazy o sebehodnotě a rozvážnosti na straně jedné, o dětské hravosti a radosti ze života na straně druhé.

 

lednovy_uplnek

 

Ohnivě rudý KARNEOL přináší povzbuzení těm z nás, kdo se často zdráhají udělat první krok, nevěří si nebo v některých věcech nezdravě dlouho otálí a bojí se přijmout rozhodnutí.


KARNEOL říká, že nemusíme být dokonalí, abychom mohli být sebevědomí, a že když si budeme věřit, budeme automaticky dělat ta nejlepší rozhodnutí ve prospěch všech zúčastněných. Vyzývá nás, abychom sebrali odvahu, dovolili si být takoví, jací skutečně jsme, a uvědomili si, že i přesto (nebo právě proto!) jsme skvělí a hodnotní.

Zemitý HEMATIT přináší poselství o klidu a rozvaze. Říká, že je dobré stát nohama na zemi, a nezapomenout na to, že jsme bytosti ve fyzickém těle, o které je dobré se starat.

Vyzývá nás k většímu kontaktu s přírodou, k procházkám nebo k delšímu pobytu v ní, neboť jsme, stejně jako všechny ostatní živé bytosti, její nedílnou součástí.

Veselý JASPIS DALMATIN je hravým společníkem, který vybízí k tomu, abychom ten náš život přestali bát tak vážně a inspirovali se dětmi, které se radují, aniž by k tomu potřebovaly vnější příčinu.

Přestaňme život přežívat a naučme se jej skutečně žít. Zapojme smích, radost a nadhled do našich každodenních situací a brzy zjistíme, že se nám zde žije lépe a veseleji.

Jak s vámi poselství rezonuje? Daří se vám nacházet rovnováhu mezi zdravou rozvážností a dětskou hravostí? Pokud ne, zkuste si vzít na pomoc třeba právě krystaly - do ruky, nebo jako osobní talisman ve formě šperku.

V našem obchůdku je momentálně k mání karneol zasazený v krásném přívěsku květinové víly ❄