Dubnové poselství krystalů

Letošní dubnový úplněk, kterému se také říká růžový, vrcholil ve čtvrtek 6. 4. v 6:34 hodin a nesl se ve znamení vzdušných Vah. K tomuto úplňku přinesly prostřednictvím vykládacích karet svá poselství krystaly CHRYZOKOLU, RŮŽENÍNU a LEMURSKÉHO KŘIŠŤÁLU.

 

VYBER0_1
 
 
CHRYZOKOL se pojí s tématy jako jsou upřímná a pravdivá komunikace vůči sobě i druhým, láskyplné sdělování i nepříjemných věcí, slovo jako nástroj tvorby vlastní reality.
 
Je také kamenem klidu, tiší rozbouřené emoce.
 
Jeho poselství se týká otevřené komunikace, která jde od srdce k srdci. Mluvme pravdu, sdělujme sobě i druhým to, jak věci skutečně vidíme, jak se cítíme, co bychom si přáli a co naopak v našich životech už mít nechceme.
 
Chryzokol také vzkazuje, že žádný hlas není více či méně důležitý než ty ostatní, ale všechny mají stejnou váhu. I na to je dobré myslet.
 
????
 
RŮŽENÍN je krystalem srdce ???? Přináší silná témata sebehodnoty, sebelásky, lásky k druhým a všem živým bytostem. Jemně připomíná, že nemusíme nikomu - ani sobě samotným - nic dokazovat, a že jsme hodnotní už jenom proto, že jsme.
 
Také nás nabádá k tomu, abychom se přestali porovnávat s druhými a přestali sami o sobě uvažovat jako o nedostatečných.
 
????
 
LEMURSKÝ KŘIŠŤÁL je vzácný druh křišťálu s velmi vysokými vibracemi. Přináší témata vize, myšlení v souvislostech, odkrývání tajemství nekonečných možností.
 
Nese s sebou krásné poselství o tom, že vše, o čem v hloubi duše sníme a po čem opravdu ze srdce toužíme, můžeme uskutečnit. Je to v naší moci.
 
????
 
Chtěli byste každý měsíc do Vaší e-mailové schránky obdržet poselství krystalů společně s další inspirací a podněty k zamyšlení? A ještě k tomu mít možnost zeptat se krystalů na jakékoliv Vaše téma, otázku nebo záležitost? To vše zcela ZDARMA?
 
Registrujte se k odběru poselství na tomto odkazu a do poznámky prosím napište slovo POSELSTVÍ.
 
????
 
Jak se Vám dubnové poselství líbí?