Květnové poselství krystalů

V pátek 5. 5. v 19:34 hodin vrcholil květnový úplněk ve znamení vodního Štíra. K tomuto úplňku přinesly prostřednictvím vykládacích karet svá poselství vzácné krystaly AURALITU, PRASEMU a AEGIRINUPoselství krystalů k tomuto úplňku a následujícímu období vnímám jako posilující a podporující.
 
Vede nás k tomu, abychom žili více přítomností, méně se zabývali minulostí a budoucností, radovali se ze života a nebáli se postavit za to, co v hloubi sebe cítíme jako správné.
 
kveten_vyber
 
🌕
 
AURALIT se pojí s tématy jako jsou plné vědomí, všímavost, rozjímání o současnosti. Jeho poselství se týká jasného TADY A TEĎ.
 
Přestaňme dokola omílat myšlenky na to, co jsme v minulosti řekli špatně, co jsme udělali nebo naopak neudělali, ačkoli jsme to udělat mohli. Netrapme se tolik budoucností a raději buďme co nejvíc v přítomnosti.
 
🌕
 
PRASEM přináší témata jako jsou radost ze života a braní věcí tak, jak přicházejí. Prasem říká, že se máme přítomnému okamžiku odevzdat a brát ho takový, jaký je. To neznamená rezignovat, ale spíše do něj vstoupit buď jako neutrální pozorovatel nebo s odhodláním ve smyslu jdu do toho a ať se stane to, co se má stát.
 
A pokud třeba zrovna procházíme ztrátou, zklamáním či jinou tíživou situací, vězme, že i ta jednou skončí. Naším úkolem teď je přijmout situaci takovou, jaká je. Každá náročná zkušenost s sebou zároveň přináší cenné lekce či dary.
 
🌕
 
AEGIRIN s sebou nese témata jako jsou celistvost, solidarita, dokonalost, spolehlivost a důslednost. Vyzývá nás, abychom byli upřímní sami k sobě.
 
Jestliže tedy máme pocit, že nás někdo nebo něco nutí být někým jiným, než kým jsme, dělat to, co my nechceme, nebo nám jinak vnucuje svou cestu a své představy o životě, s nimiž nesouzníme, řekněme prostě NE, pokud to tak opravdu cítíme. Pokud s naším NE bude mít někdo problém, je to jeho problém a ne náš.
 
Aegirin nás také vyzývá, abychom důvěřovali sami sobě a tomu, co cítíme, že je správné. Každý z nás je jedinečný a tuto jedinečnost bychom neměli skrývat proto, abychom se cítili přijímaní. Jsme dokonalí právě takoví, jací jsme.
 
🌕
 
Chtěli byste každý měsíc do Vaší e-mailové schránky obdržet poselství krystalů společně s další inspirací a podněty k zamyšlení? A ještě k tomu mít možnost zeptat se krystalů na jakékoliv Vaše téma, otázku nebo záležitost? To vše zcela ZDARMA?
 
Registrujte se k odběru poselství na tomto odkazu a do poznámky prosím napište slovo POSELSTVÍ.
 
🌕
 
Jak se vám květnové poselství líbí? 🙂