Stella Santini - Vůně pro chvíle zastavení a klidu

Také vnímáte dny kolem Dušiček jako dobu, kdy si téměř každý najde čas na to, aby se alespoň na chvilku zastavil, zavzpomínal na své drahé zesnulé a na okamžik se ponořil do ticha?

Já v tomto období vždy zapálím doma svíčku za všechny své blízké, kteří již přešli za duhový most, a v duchu poděkuji za vše, co jsme společně mohli prožít. Pokud se mi poštěstí v těchto dnech navštívit nějaký kostel, zapaluji svíčku i tam.

 ????

Chvíle rozjímání, zastavení a klidu můžeme podpořit také pomocí vůní. Ideální průvodkyní pro období kolem Dušiček je vůně Stella Santini, která vznikla jako pocta geniálnímu staviteli tzv. barokní gotiky, Janu Blažeji Santinimu. Možná znáte "jeho" katedrálu Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele v Sedlci u Kutné Hory nebo poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře u Žďáru nad Sázavou.

 

vune_dreva_kadidlo_myrha_4MALYkladruby-monastery-g5b817a0fe_640MALY

 

Stella Santini je vůně mužského typu plná svatých dřev a pryskyřic, s dotekem ambry a pižma. Mísí se v ní tóny santalového, cedrového a agarového dřeva s typickou vůní kadidla a myrhy. Dokáže uklidnit i povzbudit zároveň a je vhodná i jako průvodce při meditacích.

????

Praktické 5 ml balení této vůně si můžete pořídit zde. Větší 30 ml balení najdete tady. Pokud byste se chtěli na cokoli ohledně této vůně či jiných vůní od Rafaelly zeptat, neváhejte mě kontaktovat. Jsem zde pro vás :-)