Madona 5 ml | Jemná, ženská, květinová vůně s dotekem pižma

490 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Jemná, ženská květinová vůně inspirovaná madonou z katedrály Nanebevzetí Panny Marie v areálu kláštera v Kladrubech u Stříbra. Zosobňuje archetyp Matky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznámka: Vzorek vůně na speciálním parfumářském papírku Vám ráda zašlu ZDARMA, abyste si ji mohli očichat a navnímat v klidu Vašeho domova. Máte-li zájem o vzorek, napište mi prosím přes kontaktní formulář nebo na e-mail eva@evaluna.cz

Lehce tajemná a zároveň podmanivá vůně. Zahalí vás do jemného hávu připomínajícího konejšivou, hřejivou a laskavou mateřskou náruč. Je zosobněním bezpodmínečné lásky a přijetí. Pro všechny maminky a ženy, které potřebují potěšit, povzbudit, pohladit.

Jedná se o nejoblíbenější ženskou vůni z cyklu Vonná mapa domova. Receptura Mgr. Petra Hlavatá – Rafaella.

Způsob aplikace: Nanášejte na pulzní body na těle - za uši, na krk, na zápěstí či do loketních jamek.

Hlavní vonné složky:

Růže

Pivoňka

Kosatec

Pižmo

Základ: Lihová emulze

Růže je odedávna symbolem lásky a vášně. Ve starověku byla zasvěcena bohyni Afroditě (římské Venuši). V křesťanství je růže spojována s Pannou Marií. Růže uvolňuje a zlepšuje náladu, podporuje schopnost vcítění a dobromyslnost. Je účinná proti zlobě, žárlivosti a závisti. Pivoňka je vůně lásky a léčení. Dokáže posílat energii lásky i do vzdálených míst a oblastí. Kosatec povzbuzuje vnímavost, mírní duševní napětí a má obecně harmonizující účinek. Pižmo neboli mošus stimuluje a zlepšuje náladu. Po staletí je ceněno jako afrodiziakum.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech vonných látek, květů, bylin, pryskyřic, dřev a koření jsou pouze informativní, čerpané z dostupných a/nebo obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití jakýchkoliv vonných látek není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. V případě zdravotních obtíží prosím konzultujte svůj zdravotní stav se svým lékařem nebo lékárníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŮNĚ RAFAELLA
Archetyp: Matka
Cyklus: Vonná mapa domova
Typ vůně: jemná, ženská, květinová