Via Florentia 5 ml | Bohatá, optimistická vůně s tóny kosatců a kouřového dřeva oud

490 Kč –28 %
renesancni vune 1
490 Kč –28 % 350 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Bohatá, květinově-dřevitá, renesanční vůně s tóny kosatců a kouřového dřeva oudu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznámka: Vzorek vůně na speciálním parfumářském papírku Vám ráda zašlu ZDARMA, abyste si ji mohli očichat a navnímat v klidu Vašeho domova. Máte-li zájem o vzorek, napište mi prosím přes kontaktní formulář nebo na e-mail eva@evaluna.cz

Vůně plná opojně vonících květů snoubících se s tajuplným agarovým dřevem vypráví příběh o lásce, radosti a bezstarostném žití. Vezme vás do renesanční Itálie a nechá nahlédnout pod pokličku rozmařilého života šlechty, plného vášní a intrik...

Vůně odkazuje na putování Marca Polla z Benátek až ke dvoru Čingischána. Je velmi optimistická a povzbudivá.

Vůně je součástí edice Nomád. Receptura Mgr. Petra Hlavatá – Rafaella.

Způsob aplikace: Nanášejte na pulzní body na těle - za uši, na krk, na zápěstí či do loketních jamek.

Základ: Propylenglykol – olejová báze

Hlavní vonné složky:

Kosatec

Kouřové dřevo oud

Kosatec povzbuzuje vnímavost, mírní duševní napětí a má obecně harmonizující účinek. Napomáhá detoxikaci, očištění od starých energií a negativity a zbavení se závislostí. Jeho vůně je spojena se sakrální, srdeční a korunní čakrou a také s archanděly Michaelem, Rafaelem a Urielem.

Oud neboli agarové či rajské dřevo pročišťuje duši, povzbuzuje a vyvolává dobrou náladu. Je po staletí ceněno a používáno především arabskými mistry parfuméry.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech vonných látek, květů, bylin, pryskyřic, dřev a koření jsou pouze informativní, čerpané z dostupných a/nebo obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití jakýchkoliv vonných látek není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. V případě zdravotních obtíží prosím konzultujte svůj zdravotní stav se svým lékařem nebo lékárníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklus Nomád
Cyklus: Nomád
Typ vůně: Bohatá, květinová, optimistická