Ibn Sina Isfahani 5 ml | Mystická vůně s tóny konvalinky a myrhy

490 Kč –28 %
vune konvalinka myrha 1
490 Kč –28 % 350 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Zvláštní až mystická vůně daleké perské pouště s tóny konvalinky a myrhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznámka: Vzorek vůně na speciálním parfumářském papírku Vám ráda zašlu ZDARMA, abyste si ji mohli očichat a navnímat v klidu Vašeho domova. Máte-li zájem o vzorek, napište mi prosím přes kontaktní formulář nebo na e-mail eva@evaluna.cz

těžko uchopitelná, proměnlivá a nepolapitelná jako sama poušť. Drsně jemná, nekompromisní a tak trochu svéhlavá. Své nositelce může pomoci najít osobní sílu a stát si za svou vnitřní pravdou, pokud jí to dovolí. Charakter vůně je květinově-pryskyřičnýVůně je pojmenovaná po Ibn Sínovi, na Západě známém jako Avicenna, středověkém perském filozofu a lékaři.

Vůně je součástí edice Nomád. Receptura Mgr. Petra Hlavatá – Rafaella.

Způsob aplikace: Nanášejte na pulzní body na těle - za uši, na krk, na zápěstí či do loketních jamek.

Základ: Propylenglykol – olejová báze

Hlavní vonné složky:

Konvalinka

Myrha

Konvalinka pomáhá rozpouštět starosti. Podporuje orientaci ve vlastních pocitech a tím i upřímnost k sobě samým, zvlášť pokud stojíme na rozcestí a váháme, kterým směrem se v životě dát. Přináší klid, je spojena s korunní čakrou a archandělem Hanielem.

Myrha je pryskyřice s ochrannými a očistnými účinky, ztělesňuje Matku Zemi. Říká se jí také Matka vůní. Posiluje sebelásku a zdravé ženské sebevědomí.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech vonných látek, květů, bylin, pryskyřic, dřev a koření jsou pouze informativní, čerpané z dostupných a/nebo obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití jakýchkoliv vonných látek není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. V případě zdravotních obtíží prosím konzultujte svůj zdravotní stav se svým lékařem nebo lékárníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklus Nomád
Cyklus: Nomád
Typ vůně: atypická, květinová, pryskyřičná