Ta-Huk 5 ml | Vůně s levandulí a pačuli

490 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Tajemná, zemitá vůně s tóny citrusů, květin a pačuli. Zosobňuje živel Země.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznámka: Vzorek vůně na speciálním parfumářském papírku Vám ráda zašlu ZDARMA, abyste si ji mohli očichat a navnímat v klidu Vašeho domova. Máte-li zájem o vzorek, napište mi prosím přes kontaktní formulář nebo na e-mail eva@evaluna.cz. 

Tajuplná směs, ve které ucítíte tóny citrusů, levandule, pelargónie a také pačuli. Připomíná soumrak snášející se na horskou louku, takové ty okamžiky, kdy světla pomalu ubývá, vzduch se ochlazuje a ze země začíná stoupat vlhkost. Na obloze můžeme ještě nějakou chvíli pozorovat hru barev, než se celý svět ponoří do ticha a šera...

Vůně je součástí limitované edice. Receptura Mgr. Petra Hlavatá – Rafaella.

Způsob aplikace: Nanášejte na pulzní body na těle - za uši, na krk, na zápěstí či do loketních jamek.


Hlavní vonné složky:

Citrusy

Levandule

Pelargónie

Pačuli

 

Základ: Propylenglykol - olejová báze

 

Levandule odstraňuje negativní vibrace z energetického pole svého nositele. Má zklidňující účinek, posiluje pocit lásky a míru.

 

Pelargónie rovněž posiluje a ochraňuje energetické pole. Také pomáhá zvyšovat vitalitu a radost z každého nového dne.

 

Pačuli je silně vonící aromatická bylina, která se pěstuje na Filipínách, v Indii, Číně, na Srí Lance a v mnoha dalších tropických zemích. Svou dřevitě – zemitou, lehce bylinnou, těžkou vůní spojuje se silami přírody a Matkou Zemí. Její tajuplné, živočišné a přitažlivé aroma může někdy působit i jako afrodisiakum.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech vonných látek, květů, bylin, pryskyřic, dřev a koření jsou pouze informativní, čerpané z dostupných a/nebo obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití jakýchkoliv vonných látek není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. V případě zdravotních obtíží prosím konzultujte svůj zdravotní stav se svým lékařem nebo lékárníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: 5 ml balení
Typ vůně: tajemná, bylinková, zemitá
Živel: země