Smíření 5 ml | Bohatá, opojná, ženská vůně s gardénií a myrhou

490 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Nádherná, bohatá a opojná ženská vůně věnovaná jako pocta ženám Velké Moravy. Zosobňuje archetyp Královny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznámka: Vzorek vůně na speciálním parfumářském papírku Vám ráda zašlu ZDARMA, abyste si ji mohli očichat a navnímat v klidu Vašeho domova. Máte-li zájem o vzorek, napište mi prosím přes kontaktní formulář nebo na e-mail eva@evaluna.cz. 

Nádherná, bohatá a opojná ženská vůně věnovaná jako pocta ženám Velké Moravy. Zosobňuje archetyp Královny.

Bohatý, velmi ženský, opojný tělový parfém složený z tradičních ženských vůní pryskyřic myrhy a elemi na straně jedné, a z exotických vůní květů gardénie a fíkového mléka na straně druhé. Ponořte se do této krásné mnohovrstevnaté vůně a nechte se unášet jejími vřelými, hřejivými a povzbudivými tóny.

Vůně je součástí cyklu Moravia Magna. Receptura Mgr. Petra Hlavatá – Rafaella.

Způsob aplikace: Nanášejte na pulzní body na těle – za uši, na krk, na zápěstí či do loketních jamek.


Hlavní vonné složky:

Myrha

Gardénie

Fíkové mléko

Elemi


Základ: Propylenglykol – olejová báze

Myrha je pryskyřice s ochrannými a očistnými účinky, ztělesňuje Matku Zemi a říká se jí také Matka vůní. Gardénie uvolňuje stres a starosti, podporuje radost a hravost, pocity štěstí a lehkosti. Elemi je pryskyřice, která osvěžuje a inspiruje a podobně jako gardénie zlepšuje náladu. Také výborně dobíjí energii.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech vonných látek, květů, bylin, pryskyřic, dřev a koření jsou pouze informativní, čerpané z dostupných a/nebo obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití jakýchkoliv vonných látek není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. V případě zdravotních obtíží prosím konzultujte svůj zdravotní stav se svým lékařem nebo lékárníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŮNĚ RAFAELLA
Archetyp: Královna
Cyklus: Moravia Magna
Typ vůně: ženská, opojná, bohatá