Clara 5 ml | Jasná, světlá, vzdušná vůně s jasmínem a santalovým dřevem

490 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Jednoduchá, světlá a vzdušná kompozice složená z vůní jasmínu a santalového dřeva. Zosobňuje archetyp Dívky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznámka: Vzorek vůně na speciálním parfumářském papírku Vám ráda zašlu ZDARMA, abyste si ji mohli očichat a navnímat v klidu Vašeho domova. Máte-li zájem o vzorek, napište mi prosím přes kontaktní formulář nebo na e-mail eva@evaluna.cz

Jednoduchá, světlá a vzdušná kompozice složená z vůní jasmínu a santalového dřeva. Zosobňuje archetyp Dívky.

Clara v latině znamená světlá, jasná, a taková je i tato tělová vůně stejného jména. Ucítíte v ní tóny omamně vonícího jasmínu, v arabském světě přezdívaného královna noci, a vznešeného santalového dřeva. Je to vůně jako stvořená pro bezstarostné chvilky plné radosti, hravosti a denního snění. Zkrátka vůně, která vám projasní den jako mávnutím kouzelného proutku :-)

Vůně je součástí cyklu Vonná typologie. Receptura Mgr. Petra Hlavatá – Rafaella.

 

Způsob aplikace: Nanášejte na pulzní body na těle – za uši, na krk, na zápěstí či do loketních jamek.

 

Hlavní vonné složky:

Jasmín

Santalové dřevo


Základ: Propylenglykol – olejová báze

 

Jasmín pozvedá náladu, přináší pocit klidu a vyrovnanosti. Santalové dřevo bývá častým průvodcem při meditacích a také je to velmi silná ochranná substance.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech vonných látek, květů, bylin, pryskyřic, dřev a koření jsou pouze informativní, čerpané z dostupných a/nebo obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití jakýchkoliv vonných látek není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. V případě zdravotních obtíží prosím konzultujte svůj zdravotní stav se svým lékařem nebo lékárníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŮNĚ RAFAELLA
Archetyp: Dívka
Cyklus: Vonná typologie
Typ vůně: jasná, světlá, vzdušná