Kameny vhodné pro zemské znamení Býka

V době vydání tohoto článku ještě zbývá několik dní pod nadvládou zemského znamení Býka, než 21. května převezmou žezlo vzdušní Blíženci.
 
O zrozencích ve znamení Býka může někdy vznikat mylný dojem, že jsou pomalí a těžkopádní. Ve skutečnosti je to tak, že když se pro něco rozhodnou, umí být velmi vytrvalí a trpěliví a nakonec dojdou ke svému cíli.
 
🐂
 
Také jsou ambiciózní a rádi se kochají výsledky své práce.
 
🐂
 
Rádi kolem sebe vytváří hezké a příjemné prostředí a nadevšechno milují potěšení. Velice rádi rozmazlují všechny své smysly, jsou to takoví labužníci života.
 
🐂
 
Slabou stránkou Býků někdy bývá jejich citová nedostupnost, přílišná poživačnost a připoutanost k hmotnému majetku. I tady ovšem existují výjimky, které potvrzují pravidlo 🙂
 
🐂
 
Býkům na jejich cestě pomohou například ACHÁTY, které podpoří jejich vitalitu a vůli k překonání překážek, které je v životě mohou potkat. Podobné účinky má i EUDIALIT podporující vytrvalost a rozhodnost. Pocit bezpečí a stability v dobách nejistoty Býkům dodá tajuplný UNAKIT.
 
🐂
 
KUNZIT Býkům pomůže lépe se zrelaxovatRŮŽENÍN ještě více podpoří jejich přirozený smysl pro vše krásné a půvabné, podobně jako nádherně zelený MALACHIT.
 
🐂
 
Všechny šperky s kameny vhodné zvláště pro zemské Býky najdete na tomto odkazu.