Kameny vhodné pro vodní znamení Raka

Nacházíme se v období, kterému vládne vodní znamení Raka. Tato doba potrvá zhruba do 22. července, kdy žezlo převezme ohnivý Lev.
 
🦞
 
Raci jsou v moci elementu VODY. Ten může mít podobu jemného potůčku zurčícího uprostřed lesa, poklidného rybníku na vesnici, horského jezera, teplého tropického moře nebo třeba Severního ledového oceánu...podobně jako žena (jak se říká: žena mnoha tváří), která je s tímto živlem tradičně spojována. Tento živel se také pojí s cykličností a emocemi.
 
🦞
 
Rovněž Raci jsou velice vnímaví a empatičtí, mají bohatý vnitřní svět a jsou spíše introverti než extroverti. Dokáží dobře vycítit, jak se druzí lidé cítí, a sami jsou velice citliví. Pro druhé by se rozdali, ale běda, když je zklamete či raníte. To pak ukážou svůj tvrdý krunýř, který je před vámi spolehlivě ukryje.
 
🦞
 
Rakům mohou být na jejich cestě životem nápomocny zejména MĚSÍČNÍ KAMENY, spojené právě s ženstvím, citlivostí a plynutím. TURMALÍNY je posílí, ANDSKÉ OPÁLY uklidní a pomohou překonat případný ostych nejen při komunikaci s druhými.
 
naramek_mesicni_kamen_1_ctverec_800nausnice_ruzovy_andsky_opal_1_ctverec_800naramek_turmalin_1_ctverec_800
 
🦞
 
Všechny šperky s kameny vhodné zvláště pro Raky najdete pohromadě na tomto odkazu.
 
Milí Raci, nevybrali jste žádný ze šperků, který mám aktuálně v nabídce? Nechte si vyrobit šperk na míru přímo pro Vás! Napište mi na e-mail eva@evaluna.cz nebo mi dejte vědět přes kontaktní formulář a domluvíme podrobnosti :-)