O mně aneb Příběh Eva Luna

O tom, kdo jsem a proč dělám to, co dělám, jsem také natočila krátké video, dostupné na mé FB stránce Eva Luna Šperky. Pokud tedy raději sledujete videa než abyste četli psaný text, podívejte se sem. V opačném případě se začtěte do mého příběhu :-)

Kdo jsem a jak to začalo

Jmenuji se Eva, je mi 36 let a tento obchůdek je mým splněným, s láskou tvořeným snem. Žiju v Praze, ale mým největším zdrojem síly je příroda. Miluji také knihy, hudbu, vůně a kameny a samozřejmě šperky :-)

Poté, co jsem loni téměř vyhořela kvůli náročné a stresující práci v korporátu, jsem se rozhodla dát na první místo sebe a začít se věnovat tomu, co mě opravdu baví, co mi dává smysl a co mě naplňuje.
 
Mou dlouholetou vášní jsou originální šperky a kameny. Proto jsem letos v květnu otevřela svůj první e-shop www.evaluna.cz, kde najdete právě jedinečné šperky s drahými kameny a také originální tělové parfémy české značky Rafaella.
 
 
Na čem si zakládám
 
???? Všechny šperky jsou autorské originály, stejné byste tedy na nikom jiném neměli potkat.
 
???? Každý šperk má své vlastní jméno a energii, kterou vyzařuje.
 
???? Všechny šperky byly vyrobeny ručně v českých a slovenských dílnách, nejedná se o žádný dovoz ze zahraničí či sériově vyráběné šperky.
 
???? V případě zájmu vám ráda zprostředkuji výrobu šperku na vaše přání - v případě zájmu o tuto službu mě prosím kontaktujte přes kontaktní formulář nebo mi napište na eva@evaluna.cz
 
???? Ráda také dojedu za skupinou žen, které budou mít zájem vyzkoušet si na vlastní kůži (či nos :-)) parfémy Rafaella - vezmu s sebou testery na vyzkoušení i zabalené parfémy ke koupi, stručně pohovořím o filozofii Rafaelly a jednotlivých vůních a dám vám prostor s vůněmi pobýt a nacítit se na ně - v případě zájmu o tuto službu mě prosím kontaktujte přes kontaktní formulář nebo mi napište na eva@evaluna.cz
 
???? Mou největší odměnou - kromě uspokojení z toho, že dělám práci, která mě baví - jsou spokojené klientky, kterým nový šperk nebo vůně vykouzlí úsměv na tváři ????
 
 
Proč Eva Luna?
 

A proč zrovna Eva Luna? Eva odkazuje na moje jméno a také na jméno první biblické ženy. Luna je symbol, který je od pradávna spojován s ženským principem, cykličností, emocemi, intuicí…Název obchůdku tak má být pozvánkou pro všechny ženy, aby vstoupily do prostoru, který je věnován především jim a jejich kráse, ale i radosti srdce a duše. Vítejte, vstupte, prohlížejte, kochejte se...jsem zde pro vás.

DSC_1698